ياريت كلنا ننشر الصفحه دي

وياريت كلنا نوصل اسماء الناس دي لكل الناس علشان محدش ينتخبهم تانى ونحاسبهم
 

قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة

لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه

—————————————————
القاهـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــرة
…—————————————————

1-احمد فتحي سرور/السيدة زينب
2-عبدالفتاح محمد علي/السيدة زينب
3-محمد علي طلعت/السيدة زينب
4-هشام مصطفى خليل/قصر النيل
5-عبدالعزيز محمود مصطفى/قصر النيل
6-فادي الحبشي/شبرا
7-ألبير إسحاق/شبرا
8-رضا وهدان/شبرا
9-شيرين احمد فؤاد/الوايلي
10-عبدالحميد شعلان/الضاهر
11-خالد الاسيوطي/الضاهر
12-ابراهيم العبودي/الضاهر
13-حشمت فهمي/حدائق القبه
14-فؤاد اللواء/حدائق القبه
15-زكريا عزمي/حلمية الزيتون
16-مصطفى عبدالوهاب/حلمية الزيتون
17-ميمي العمدة/المطرية
18-ناجح جلال/المطرية
19-علي رضوان/الساحل
20-سيد رستم/الساحل
21-سعيد عبدالخالق/باب الشعرية
22-عاطف حمام/باب الشعرية
23-احمد شيحة/الدرب الاحمر
24-عاطف عبده/الدرب الاحمر
25-مختار رشاد/الخليفة
26-عبدالمنعم بخيت/الخليفة
27-حسن التونسي/الخليفة
28-رأفت البيطار/الخليفة
29-طلعت القواس/عابدين
30-محسن فوزي/عابدين
31-تيسير مطر/مصر القديمة
32-خالد القط/مصر القديمة
33-محمد عبدالعال/مصر القديمة
34-فتحي جليد/المنيل
35-مجدي علام/المنيل
36-سامح فهمي(وزير البترول)/مدينة نصر
37-توفيق فوزي عبدالسلام/مدينة نصر
38-عبدالرحمن راضي/روض الفرج
39-خالد عبدالفتاح محمد/روض الفرج
40-يوسف بطرس غالي(وزير المالية)/المعهد الفني
41-غريب سعد اسماعيل(شهرته سوسته)/المعهد الفني
42-أكمل قرطام/البساتين
43-حشمت اسماعيل/البساتين
44-د.حمدي السيد/النزهة
45-عمر عبدالله/النزهة
46-أيمن صلاح عبدالحفيظ/الجمالية
47-حيدر بغدادي/الجمالية
48-بدر القاضي/بولاق ابو العلا
49-حسن مصطفى/بولاق ابو العلا 

—————————————————
الجيــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزة
…—————————————————
1-محمد ابو العينين/قسم الجيزة أول
2-حمدي طعيمة/قسم الجيزة اول
3-عماد عثمان/الدقي
4-سيد جوهر/الدقي
5-المندوه الحسيني/بولاق الدكرور
6-عبدالغني الجمال/بولاق الدكرور
7-عمر زايد/بولاق الدكرور
8-خالد العدوي/بولاق الدكرور
9-أحمد سميح درويش/الهرم
10-عبدالناصر الجابري/الهرم
11-أحمد حبيب/الهرم
12-محمد ابو صليب/الهرم
مجدى خطاب/ الهرم-13
زشاد البرتقال/الهرم-14
حسنين سلام/الهرم-15
16-اسماعيل هلال/امبابة
17-محمود مرجان/امبابة
18-عبدالمنعم عمارة/امبابة
19-وليد المليجي/امبابة

—————————————————
الأسكندريـــــــــــــــــــــــــــــة
…—————————————————

1-علي سيف/المنتزه
2-ابراهيم شريف زيدان/المنتزه
3-عبدالسلام المحجوب/الرمل
4-عاطف مبروك/الرمل
5-طارق طلعت مصطفى/سيدي جابر
6-محمود الشاهد/سيدي جابر
7-محمد مصلحي/باب شرق
8-احمد الزهري/باب شرق
9-آمر ابوهيف/الجمرك
10-ناشد الملكي/الجمرك
11-خالد خيري/اللبان و العطارين
12-احمد محمدي/اللبان و العطارين
13-فتحي عبداللطيف/محرم بيك
14-عبدالسيد غنيوة/محرم بيك
15-مفيد شهاب(الوزير السابق)محرم بيك
16-ممدوح حسني/غربال
17-عمرو كمال/غربال
18-مجدي الحلواني/غربال
19-محمد قريرا/غربال
20-محمد البشلي/كرموز
21-شريف بقطر/كرموز
22-فواز عبدالحليم/كرموز
23-عبدالحليم علام/مينا البصل
24-محمد رشاد عثمان/مينا البصل
25-عبدالمنعم راغب/الدخيله
26-رمضان عقيلة/الدخيله
27-صابر الكافي/الدخيله
28-نادية عبده
29-سعاد صالح
——————————————–

—————————————————
الغربيـــــــــــــــــــــــــــــــــة
…—————————————————

*دائرة طنطــــا
1-أحمد شوبير
2-د.ياسر الجندي
3-محمد عريبي
*دائرة محلة روح
4-سمير جابر عيسى
5-هشام احمد شوقي سلامة
6-حافظ الخولي
7-مأمون عتمان
*دائرة برمــا
8-عيد قطب القلشي
9-أيهاب الهرميل
10-عبدالفتاح عبد الكريم
*زفـــــــــتى
11-د.عبدالاحد جمال الدين
12-عبدالله احمد حسين
13-محمد سلامة الجوهري
*السنــطة
14-محمد بدراوي
15-عبدالستار شلبي
16-محمد عامر

*سمنــود
17-محمد محمد البربري
18-جبر حسن العشري

*بندر المحـــلة
19-محمود عبدالسميع الشامي
20-عزت العرب دراج

*كفر الزيـــات
21-محمد فتحي البرادعي
22-اللواء امين راضي

*مركز المحلة
23-محمد مرعي
24-عبدالمنعم عبدالعزيز
25-عبدالمحسن الشهاوي
26-جلال صقر

*بسيــــون
27-نبيل فسيخ
28-رفعت حتاتة
29-محمد قطب فايد
30-محمد بسيوني عسل

*قطـــــور
31-د.سيد عطية
32-حسن زلط
33-اللواء محمد الشناوي

*بشبيــش
34-عبدالمحسن ابو الخير
35-حامد جهجه
36-الجرجاوي عبدالعزيز

*نهطـــاي
37-د.محمد ابوزيد
38-عثمان الدساوي

39-نجلاء محمد دعيبس
40-سلوى محمد عمارة
——————————————–

—————————————————
المنوفيـــــــــــــــــــــــة
…—————————————————
1-عاطف الحلال/الباجور
معتز كمال الشاذلي \ دائرة الباجور

2-أحمد عز/منوف-سرس الليان-السادات
3-أيمن معاذ/منوف-سرس الليان-السادات
4-محمود حسام/منوف-سرس الليان-السادات
5-حاتم الفقي/منوف-سرس الليان-السادات
6-علاء طاحون/شمــا
7-صلاح مخلوف/شمــا
8-د.حامد سماحة/أشمون
9-اللواء ياسين طاهر/أشمون
10-كريم السقا/أشمون
11-رضا مقلد/اشمون
12-أمين مبارك/بندر شبين الكوم
13-أحمد سيـف/بندر شبين الكوم
14-عاطف أبوحسيـن/البتانون
15-محمد وفيق عزت/البتانون
16-سعيد القصاص/البتانون
17-هشام الحاج علي/البتانون
18-محمود منصور/أسطنهـا
19-رجب القلا/أسطنهـا
20-سامح علام/قويسـنا
21-جمال أبو ذكري/قويسنا
22-أحمد رفعت/قويسنا
23-مصطفى كوباية/قويسنا
24-صبـحي عميرة/بركة السبع
25-اللواء محمد الجرواني/بركة السبع
26-عفـــــــــت السادات/تـلا
27-فخري طايل/تـلا
28-حازم شعير/تـلا
29-محمود شرارة/دائرة الشهداء
30-عبدالمجيد سليم/دائرة الشهداء
31-أحمد العيسوي/دائرة الشهداء
32-عبداللطيف طولان/دائرة الشهداء
33-محمد كمال خضر/دائرة الشهداء
34-فاطمة الشافعي
35-بهيجة حمام
——————————————–

—————————————————
*الزقازيق
…1-مجدي عاشور
2-لطفي شحاتة

*القنايات
3-محمد الصلي
4-عزت بدوي

*ابوحمــاد
5-يحيى منصور
6-عبدالستار ابو راس
7-احمد فؤاد أباظة

*التلـــــين
8-أمين اباظة
9-يحيى عزمي

*أبو كبيــــر
10-علي المصيلحي
11-عبدالمنعم سمك

*بلبيــــس
12-محمود خميس
13-صلاح سويغ

*ديرب نجــم
14-مصطفى السعيد
15-طلعت السويدي
16-محمود سرور
17-سامح علوان

*مشتول السوق
18-محيي ربيع
19-محمد صالح

*ههيا و الابراهيمية
20-محمد ابو المجد
21-أحمد عبدالدايم

*كفر صقــــر
22-محمد علي يوسف
23-محمد الحلواني
24-عصام منصور

*الحسينية
25-محمد فتحي عمر
26-مشهور الطحاوي

*فاقــوس
27-سميح عبدون
28-محمد فكري زلط

*منيا القمح
29-عبدالعزيز معروف
30-عبدالرحمن مشهور

*أشكـــــر
31-شريف عمر
32-إمام منصور
33- محمد كلوبة
——————————————–

—————————————————
دميـــــــــــاط
…—————————————————
1-ياسر الديـب/بندر دمياط
2-نادر الداجن/بندر دمياط
3-سمير موسى/بندر دمياط
4-باسم محمود صيام/بندر دمياط

5-رفعت الجميل/مركز كفر
6-حمدي شلبي/مركز كفر
7-جلال الألفي/مركز كفر
8-فتح الله رضا/مركز كفر
9-سمير التلباني/مركز كفر

10-محمد خليل قويطة/فارسكور
11-د.عبدالسلام داوود/فارسكور
12-د.ضياء داوود/فارسكور (ليس رئيس الحزب الناصرى تشابه اسماء )
13-هشام عمارة/فارسكور
14-عبدالمنعم الخولي/فارسكور

15-د.جمال الزيني/الزرقا
16-اللواء العزب العراقي/الزرقا
17-د.عمر شاهين/الزرقا
18-محمد قابيل البنا/الزرقا
19-أيمن سلطان/الزرقا

20-سامية الزيني
21-وفاء المندوه
——————————————–

—————————————————
القليوبـــيــــــــــــــة
…—————————————————
*بنهــــــــا
1-أحمد سامح فريد
2-وجدي بيومي

*كفر شكــر
3-أحمد سيف
4-السيد البدوي

*القناطر الخيرية
5-محيـي عبدالعاطي
6-ناصر همام
7-محمد منصور عامر

*شبرالخيمه1
8-أحمد البنا
9-عاطف مسعود
10-مجاهد نصار
11-هاني توفيق

*شبرالخيمة2
12-محمد عودة
13-عبدالمحسن سلامة
14-عيد سالم موسى

*طــــــــوخ
15-جمالات رافع
16-السيد الفيومي

*الخانكة
17-فاروق جبـر
18-الشيخ محمد حزرالله

*قليـــوب
19-درويش مرعي
20-محمد شديد

*شبيــــن القناطر
21-أحمد عبدالعزيز
22-ياسر الهضيبـي

23-جيهان حلاوة
24-نجاح إدريـس
——————————————–

—————————————————
حلــــــــــــــــوان
…—————————————————
*الدائرة الأولى بحلوان
1-سيد مشـــــعل(وزير الانتاج الحربي)
2-عبدالله حامد
3-رأفت عبدالعزيز
4-علي الجوهري

*الصـــــــف
5-اللواء سعد الجمال
6-علاء عابد
7-جمال أبو عوض
8-محمد عرفة الصيفي

*المعادي
9-حسين مجاور(رئيس اتحاد عمال مصر)
10-محمد المرشدي(رجل الاعمال)

*أطفيــــــــــح
11-مصطفى القاياتي
12-السفير فريد عتمان علي
13-طارق عبدالعظيم
14-محمد عبدالتواب

15-أميمة صلاح الدين
16-فايزة حسبــــو
——————————————–

—————————————————
المنيــــــــــــــا
…—————————————————
*مركز المنيا
1-محمود عبدالدايم
2-أحمد عبدالعزيز
3-حسين ضبيع
4-سيد ابو بريدعه
5-علاء السباعي
6-علي بدوي

*بندر المنيا
7-ناجي سنوسي
8-محمد يحيى
9-محمود خلف الله
10-شادي أبو العلا

*بنـــــي مزار
11-أشرف شعبان هدية
12-مصطفى خالد فتح الله
13-محمود حسن محمود
14-طارق السيد
15-شحاتة غريب

*سمالـــوط
16-خالد نصر
17-وحيد مصطفى عامر(ابن شقيق المشير عبدالحكم عامر)
18-سامح أبو الليل(مدير أمن الاسكندرية السابق)
19-علاء مكاوي

*مطــــــاي
20-محمد البركاوي
21-محمد عبدالعظيم
22-عمرو الشيمي
23-صفوت أبو زيد

*العـــدوة
24-فتحي فضل
25-نبيل بديني(محافظ كفر الشيخ السابق)
26-أحمد يونس صالح
27-عمرو عزام

*مغاغــــة
28-عبدالوهاب كريم
29-أسامة غرياني
30-أحمد عبدالمحسن حتة
31-أحمد امبابي لملوم

*ملــــــوي
32-رياض عبدالستار
33-عبدالله خليفة
34-محمد عامر
35-خالد الدروي

*بندر ملـــوي
36-أحمد عبدالتواب
37-عمر الكاشف
38-أشرف عشيري
39-صابر عبدالحكيم(نقيب المحامين)

*أبو قرقــــــاص
40-سعـــــــــداوي
41-محمد نايــــــف
42-عوف عبدالرحمن
43-اللواء فاروق طـــه عبدالله(رئيس لجنة الدفاع والأمن القومي)
44-إيهاب ابوالمجد مفتاح
45-علاء رضـــا رشدي

*ديــر مواس
46-علاء حسانين(وكيل اللجنة الدينية)
47-محمد عبدالحفيظ
48-أبو المكارم حسين
49-محمد هشام عبدالرحمن
50-إبراهيم إلياس

51-هانم حسن أبوالوفا
52-إيمان أحمد جمال عبدالحكيم(ابنة مساعد وزير العدل الأسبق)
53-دعاء حسـن شلقامي(ابنة رئيس نادي القضاة بالمنيا)
54-فايزة الطهناوي(بندر المنيا)

55-علي رياض شعبان(أمين عام الحزب سابقا)
56-ممدوح ممدوح علي عبدالرازق(حفيد شيخ الازهر سابقا)
57-فتحي عبدالواحد(امين سر لجنة الشكاوى)
58-أبوالمكارم عبدالعزيز(امين سر الشئون الخارجية)
59-محمد اسماعيل بدوي(مركز المنيا)
60-أحمد صلاح(شهرته أحمد توفيق))
——————————————–

—————————————————
بنــــي سويـــــــف
…—————————————————
*الواسطى
1-عصام خلاف
2-هشام أبوزيد الوكيل
3-أحمد الريدي
4-أشرف الشيـــمي

*مركز ناصــر
5-علي نصر
6-أحمد علي أمين
7-هشام الحميلي
8-أحمد سرور

*أهناسيــــا
9-فتحي بهنساوي
10-طارق عبدالجليل(شهرته ناصر)
11-علي بدر

*الفشـــــن
12-حسن أبوفخرة
13-علي عبدالفضيل
14-جمال هندي

*سمسطا
15-فريد ماهر
16-عادل أبوهشيمة
17-أنور معوض مصطفى

*ببــــــــــا
18-أحمد مختار
19-علي عباس ابوزيد
20-علي عبدالله مبروك
21-الواضح أبوجبل
22-أحمد ابراهيم

23-عبير حسيـن
24-نهى خاطر

—————————————————
الفيــــــــــــوم
…—————————————————
*بنـــدر الفيوم
1-سيد عبدالواحد
2-عماد سعد حمودة
3-أسامة رشوان خليل سيد خليل
4-عمــاد أديــب
5-محمد هاشم

*مركز الفيوم
6-عمرو أبو السعود
7-محمود مسعود
8-محمد مصطفى الخولي
9-محمد محمود عبدالقوي

*سنــورس
10-محمود الهواري
11-رفعت سيد ضاوي
12-سيد عبدالجواد
13-عبدالعليم زكريا
14-جلال فوزي مراد
15-حسين ياسر عليوة

*أطســا
16-عبدالعظيم الباسل
17-مصطفى خليل
18-حاتم المليجي
19-كمال أبوخليل

*طاميـــــة
20-أحمد أبوطالب
21-ثابت الجمال
22-خالد علي جميل
23-صلاح حلمي
24-أحمد مصطفى
25-أحمد عبدالقوي عبيد

*أبشـواي و يوســف الصديق
26-ماهر والي
27-عبدالحميد غيضان
28-ربيع أبولطيعة
29-محمد عبدالقادر الجارحي
30-الجبالي عبدالظاهر الجبالي

*العجمــيين
31-وليد هويدي
32-هشام معبد
33-مصطفى مؤمن
34-محمد طـه الخولي
35-علي عيد الجيلاني

36-عائشة عبدالتواب
37-عزة حواس
——————————————–

—————————————————
الدقهليــــــــــــــــــــــــــــة
…—————————————————
1-جواهر الشربيني
2-فردوس عبدالفتاح
3-راقية مسعود
4-وجيهة التابعي
5-ابراهيم الجوجري/بندر المنصورة
6-المقدم محمد بسيوني/بندر المنصورة
7-وحيد فودة/بندر المنصورة
8-محمد الدسوقي/بندر المنصورة

9-حسـن سنجاب/مركز المنصورة
10-محمد حماد/مركز المنصورة

11-توفيق عكاشة/نبروة
12-هشام الحصري/نبروة
13-عبدالناصر ميرة/نبروة
14-زهير الشيخ/نبروة

15-أحمد رعـب/السنبلاوين
16-كامل عطية/السنبلاوين
17-محسـن صادق/السنبلاوين
18-شوقي عبدالعليم/السنبلاوين
19-عبدالباري ابراهيم/السنبلاوين

20-أسامة أبوالمجد/دكرنس
21-محمد شبكة/دكرنس

22-حسين خضير/شربين
23-العربي شامة/شربين

24-إلهامـي عجينة/بسنديلة
25-مجدي عوف نصحي البسنديلي/بسنديلة

26-محمد القيراني/المنزلة
27-أحمد شلباية/المنزلة

28-محمد نبيل خالد/الجمالية
29-مصطفى محروس مصطفى/الجمالية

30-ليلى التليس/أجا
31-عبدالفتاح دياب/أجا

32-عبدالرحمن بركة/أتميدة
33-خالد شبلي/أتميدة

34-يسري المغازي/بلقاس
35-مصباح عبدالرحمن مطاوع/بلقاس
36-هيام عامر/بلقاس
37-فتحي البيلي/بلقاس
38-حسيـن عوض/بلقاس

39-عبده عطية عيسى/ميت غمر
40-محمد السيد هلال/ميت غمر
41-عبدالفتاح عبدالحي/ميت غمر
42-محمد متولي حسـن سلامة/ميت غمر

43-ناجي عبدالمنعم/منية النصر
44-محمود نبيه/منية النصر
محمد عبدالمعطى/ تمى الامدي-45
——————————————–

—————————————————
أسيــــــــــــــــــــــــــــــوط
…—————————————————
1-محمد حمدي الدسوقي/بندر أسيوط
2-محمد الصحفي/بندر أسيوط

3-مصطفى حسين أمين شافع/مركز أسيوط
4-زكريا محمد نصير/مركز أسيوط
5-أحمد مهران/مركز اسيوط
6-أشرف عبدالعزيز يوسف/مركز أسيوط
7-حمزة عباس حمزة/مركز أسيوط
8-حمادة عبداللاه/مركز اسيوط

9-ياسر عمر/أبنوب
10-خالد العمدة/أبنوب
11-محمد حسين/أبنوب

12-عادل البارودي/القويصة
13-راشد أبو العيون دهمان/القوصية
14-د.هاني مبروك/القوصية
15-صالح عبدالرحمن/القوصية

16-د.حسام حلمي فاضي/منفلوط
17-عبدالحكيم طرش/منفلوط
18-سيد العبد/منفلوط
19-محمد حسـن/منفلوط

20-أحمد سعد أبو عقرب/أبوتيج
21-محمود عبدالرحمن أبو عقرب/أبوتيج
22-كامل مكي/أبوتيج
23-أحمد متولي/ابوتيج

24-ماهر العمده/الفتح-ساحل سليم
25-جمال ناصر/الفتح-ساحل سليم
26-محمود هاشم/الفتح-ساحل سليم
27-العمده محب زينهم/الفتح-ساحل سليم
28-العميد محمد حسن/الفتح ساحل سليم

29-احمد مصطفى قرشي/ديروط
30-ناصر أبو العيون/ديروط
31-شاهين كيلاني/ديروط

32-عمر جلال هريدي/البداري
33-مديح عمار/البداري
34-محمد صالح عميرة/البداري
35-مدحت نصار/البداري

36-د.منـى المهدي
37-أميمة يوسف
36-علية أبو غدي
——————————————–

—————————————————
كفــــر الشيــــخ
…—————————————————
*كفرالشيـــخ
1-أشرف ممدوح عبدالونيس
2-أشرف السعيد صحصاح
3-سيد شمس الدين

*الريـاض
4-أحمد هشام الدمرداش
5-أحمد عبدالعليم الاتربي
6-عبدالسميع عبدالقادر يوسف
7-عبدالنبي عبده
8-زين العابدين الرفاعي

*بيــــــــــلا
9-صالح صالح العيسوي
10-فكري عبدالشافي عبدالقادر
11-فؤاد محمد عبدالدايم عبدالواحد
12-ابراهيم سعد محمد سعد
13-صبح أبوالمجد مصطفى بدير
14-محمد نبيه أنور محمد مصطفى

*الحامول و البرلــــــــس
15-عصام السعدي محمود عبدالغفار
16-السيد عبدالغفار ضرغام صالح
17-فؤاد علي محمد رفاعي
18-أحمد سيد أحمد الجزيرلي

*قليـــــــن
19-محيي الدين القطان
20-خليفة عباس خليفة حامد
21-عزالدين حسن عبدالله جودة
22-جمال سعدالدين ابراهيم سعدالدين
23-إيهاب عبدالرحمن يوسف عتمان
24-محمود عبدالله ابراهيم زايد

*سيدي سالم
25-محمد محيي عبدالوهاب عقل
26-سيد أحمد سيد أحمد
27-علي أحمد علي
28-فتحي عبدالغني
29-محمد عبدالحميد محمد هاشم

*دســــــوق
30-طارق ابراهيم محمود سليم
31-أشرف عبدالرحمن دراز
32-محمد شوكت محمد عليبة
33-علي جمال محمد داوود

*العجوزيـــــن
34-الغمري محمد عبده الشودافي
35- سامي عنتر صقر
36-تامر محمد شريف عبدالعال السيد
37-عزالرجال فؤاد عبدالقادر أبوعمر

*فوه و مطوبـس
38-فتحي الشرقاوي
39-عبدالحميد يونس بسيوني زايد
40-فتحي عبدالعزيز ابراهيم عبده
41-محمد فتحي فهمي داوود

42-ناهد العطافي
43-هاله ابو السعد
——————————————–

—————————————————
بورسعـــــــــيد
…—————————————————
عادل لمعي(أمين تنظيم الحزب الوطني ببورسعيد)

*دائرة الشرق و بور فؤاد
1-هاني أبوريــــــدة(نائب رئيس اتحاد الكورة)
2-محمود صبح
3-عبدالملك الزيني
4-طه الجمل
5-السيد بيومي

*العرب و الضواحـــــــي
6-الحسيني أبو قمر
7-إيهاب الضاحي
8-محمد الجيار

*المناخ و الزهــــور
9-طارق عمر
10-محمد نور
11-الرفاعي حمادة
12-فايزة أبو النجـا(وزيرة التعاون الدولي)
——————————————–

—————————————————
الأقصـــــــــــــر
…—————————————————
*الأقصـــــــــر
1-بهاء ابو المجد
2-عبدالنبي الرشيدي
3-حمادة العماري
4-محمود ابوزيد

*إسنــــــــــــا
1-ضياء البتيتي(ضياء العمـــدة)
2-فيصل عبدالرحمن بدر راجح(الفـــار)
3-عباس حزيــن
4-خالد عبدالمنعم مجاهد
5-وائل زكريا الأمير ابو الشيخ

*أرمنــــت
1-احمد الباروني
2-منتصر سيد
3-محمد الجميل
4-د.بهجت الصــن

5-سعاد سعد اسرائيل
6-سلوى النخيلي
7-سحر رجب أمين
——————————————–

—————————————————
قنــــــــــــا
…—————————————————
*قنــا
1-مبارك أبو الحجاج
2-جمال النجار

*قــــــــــفـــــط
3-محمود الغزالي
4-ابوالحسن الجزار
5-مصطفى النحاس
6-ابراهيم عبدالمقصود

*نقـــــــــادة
7-اللواء محمد عبدالفتاح عمر
8-العميد سيف ابو النصر
9-عبدالله أبوالعلا
10-حمدي سعد

*قـــــــوص
11-محمد شحات
12-محمد فهمي الخبير
13-ممدوح محمد محمود
14-محمد كامل

*دشنـــــــــا
15-حسين الوكيل
16-حسين فايز
17-كمال موسى
18-محمد رأفت

*الرئيســـــــة
19-العميد طارق رسلان
20-اللواء عمر الطاهر
21-المقدم هشام الشعيني
22-سيد المنوفي

*نجع حمــــادي
23-عبدالرحيــم الغــــــــــــــــــــــــــول
24-مرتضى أبو سحلي
25-فتحي فخري قنديل

*أبوتشــــــت
26-اللواء محمد فراج
27-اللواء ماهر الدربي
28-حسن ابوسباق
29-محمد رفعت

30-فاطمة ابراهيم
31-منى الشحات
——————————————–

—————————————————
سوهـــــاج
…—————————————————
*سوهــــــــاج
1-أحمد نشأت منصور
2-محمد محمد فقير
3-قدري أبو ضوية
4-محمود أبو السنون
5-رزق زغلول
6-بهاء عبدالمجيد

*طمـــــا
7-د.أحمد عبد العال الدردير
8-د.أحمد جلال أبو الدهب
9-محمد يوسف القاضي
10-محمد جمال مهران
11-مختار المعبدي

*طهطــــا
12-الصحفي الشاب أسامة شحاتة
13-محمد حلمي عبد الآخر
14-فتحي المقدم
15-محمد ابوسديرة

*المراغــــــــة
16-همام العادلي
17-هشام الشطوري
18-سليمان صبحي سليمان

*أخميم
19-السيد محمود الشريف(نقيب الأشراف)
20-أبو القاسم البحيري

*ساقلتـــــــــة
21-فارس الجعفري
22-عادل معروف عاشور
23-د.فيصل عبداللطيف
24-فاروق عاشور
25-عبدالله صابر
26-قدري اسماعيل

*جرجــــــــــا
27-عبدالناصر البنداري
28-د.مصطفى الكتاتني
29-أشرف البارودي

*البليـــــنا
30-رأفت ابو الخير
31-عبدالنبي العلكي
32-حشمت الهادي

*دار الســـلام
33-عطية بربري
34-فاروق بهجت

*الجهينـــة
35-محمد نصر الدين علام(وزير الري)
36-محمود مصلح
37-محمد عبدالرؤوف الضبع

*المنشــاه
38-عبدالحكيم العش
39-فريد شلبي
40-عبدالرحيم الشمندي
41-عاطف عثمان

*الدويـــــــرات
42-وليد ابو كريشه
43-حماد عزب علي
44-بهاء الصعيدي
45-حافظ الباشا

46-د.هبة العطار
47-زاهية عبداللطيف
48-د.ماجدة اللبيدي
49-هويدا صابر عبدالرحمن
——————————————–

—————————————————
أســــــــــــــوان
…—————————————————
*مدينة أسوان
1-محمد جلال
2-صلاح عفيفي
3-جابر خليل
4-اللواء عثمان صابر

كوم امبو
5-المستشار محمد سليم
6-نادر صلاح الدين
7-مصطفى الجمهوري
8-احمد سعد
9-اللواء عز علي

إدفــــو
10-د.جابر عوض
11-زكريا رجب عبد المجيد
12-جاد مكي
13-علي ريان
14-حسين معوض
15-أحمد عبدالراضي(شهرته كلينتون)

16-ايمان سعد عرفة
17-د.هدى مصطفى
18-فردوس الشمدوني
19-عبير عصام الدين
——————————————–

…—————————————————
6 أكتوبر
—————————————————
1-رشوان الزمر/قسم أول أكتوبر
2-خالد طايع/قسم أول أكتوبر
3-عادل بوهي/قسم أول اكتوبر

4-أحمد هلال/الحوامدية
5-محمد الفقي/الحوامدية
6-حسام عاشور/الحوامدية
7-مصطفى هيبه/الحوامدية

8-شريف عناني/البدرشين
9-خالد اللمعي/البدرشين

10-أحمد عبد المجيد رضوان/منشية القناطر
11-رجب حجازي/منشية القناطر
12-أحمد موسى/منشية القناطر
13-قطب فزورة/منشية القناطر
14-عبدالمجيد سيد/منشية القناطر

15-شوقي عبداللطيف/أوسيم
16-مجاهد حسن شحاتة/أوسيم
17-محمود عباس الصعيدي/أوسيم
18-محمد تليمة/أوسيم

19-إيهاب شكري عويس/العياط
20-عصام مأمون شنب/العياط
21-أحمد الصاوي/العياط
22-علي السعودي/العياط
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
البحيــــــــــــــــــــرة
—————————————————

1-علاء رمضان الشرقاوي/الدائرة الأولى لبندر دمنهور و زاوية غزال
2-محمود المسيـري/الدائرة الأولى لبندر دمنهور و زاوية غزال
3-محمد منيسي/الدائرة الاولى لبندر دمنهور و زاوية غزال
4-محمود سالم(شهرته حسن الحسيني)/الدائرة الاولى لبندر دمنهور زاوية غزال

5-علي عبدالواحد عثمان/الدائرة الثانية لبندر دمنهور
6-المعتز بالله النجار/الدائرة الثانية لبندر دمنهور
7-مبروك زعيتر/الدائرة الثانية لبندر دمنهور
8-ابراهيم صدقي نوار/الدائرة الثانية لبندر دمنهور

9-أحمد عبدالرحمن قرقورة/الرحمانية
10-سعد محمد الحيوي/الرحمانية
11-صلاح الكومي سالم/الرحمانية

12-محمد حميدة البنا/المحمودية
13-محمد سعد قمرة/المحمودية

14-محمد أشرف ابو النصر/شبراخيت
15-أحمد ماضي عبدالله/شبراخيت

16-د.حسين السيد الصيرفي/إيتاي البارود
17-اللواء نبيل جمال سمك/إيتاي البارود

18-المقدم جمال عبدالعاطي حجاج/كفر الدوار
19-راضي أبو ماضي/كفر الدوار
20-د.عيد بلبع/كفر الدوار
21-محمد سعد تمراز/كفر الدوار

22-م.صبري اسماعيل بلال/إدكو
23-أمين جابر محمود الصيرفي/إدكو
24-رفعت أبراهيم بكر/إدكو
25-عادل شعلان/إدكو

26-د.هشام عمارة/أبو حمص
27-أحمد محمد شيبة/أبو حمص

28-حمدي عبدالمقصود/أبو المطامير
29-محمد سعد الفحام/أبو المطامير
30-ياسر إدريس غيث/أبو المطامير
31-فوزي المغازي/أبو المطامير

32-اللواء فاروق حافظ المقرمي/الدلنجان
33-محمد موسى أبو العينين/الدلنجان
34-الدامي عبدالعزيز الدامي/الدلنجان
35-محمود عبدالهادي عثمان/الدلنجان

36-محمد سمير البلتاجي/كوم حمادة
37-عبدالفتاح علي أحمد جبر/كوم حمادة
38-حســن جبريل/كوم حمادة

39-عبدالحليم حميدة النايض/وادي النطرون
40-محمد ناجي شتلة/وادي النطرون
41-عبدالعاطي مسعود عبداللطيف/وادي النطرون
42-أحمد أبو العلا/وادي النطرون
43-محمــد كمال/وادي النطرون
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
قسم ثان شبرا الخيمة
—————————————————

دكتور عيد سالم موسى عن الفئات
محمد حمودة عن العمال والفلاحين
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
الوادي الجديــــــــــــــــــــد
—————————————————
*الخارجة
1-يسري معاذ
2-سعد نجاتي
3-حسـن الجميلي
4-عبدالحميد منصور
5-خلف محمود محمد

*الداخـــــــــلة
6-محمد خليل نصر الله
7-أحمد العريني
8-منصور ابراهيم السيد
9-محمد محمد محمدين
10-اللواء مرسـي محمدين
11-برديسي سيف الدين عمران

13-نجوى واعر
14-د.مديحة النمر
15-فيكتوريا فؤاد العمدة
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
البحر الأحمــــــــــــــــر
—————————————————
*الدائرة الشمالية
1-محمد عبدالمقصود
2-محمد درديري
3-أحمد الضوي
4-حسنـي حفني
5-بدري عبدالسيد
6-حافظ لطفي

*الدائرة الجنـــــــوبية
7-حسـن شدول
8-عبدالباسط قوطة
9-عبدالمعطي مبارك
10-عبدالناصر عطية
11-سعد توفيق
12-مصطفى العباس

13-نجلاء حماد
14-ماجدة عبدالخالق(مدير مركز الاعلام السابق بالغردقة)
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
جنــــــــــــــــــوب سيــــناء
—————————————————
*الدائرة الأولى
1-محمد كمال
2-حميد حسين أبوغصين
3-صابر عشماوي
4-حسان أحمد حمد
رمضان رويبض

*الدائرة الثانية
5-علي عطوة مصعان
6-ربيع معمر
7-عايد عواد
8-ابراهيم رفيع
9-صالح عودة
10-تاج عبدالحكيم

11-منى سالم عودة
12-عزيزة ألماظ
13-جليلة جمعة عواد
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
شمــــــــال سيـــــــــناء
—————————————————
1-سوسن حجاب
2-صابحة علي
3-نشات القصاص/الدائرة الأولى
4-الكاشف محمد الكاشف/الدائرة الأولى
5-م.أحمد القصلـــــي/الدائرة الأولى
6-حسام شاهين/الدائرة الأولى
7-محمد مصبح/الدائرة الأولى

*الدائـــــــــــرة الثانية(الشيخ زويد-رفح-وسط سيناء)
8-فايز أبو حرب
9-د.سليمان عرادة
10-عيسـى الخرافين
11-سالم أبو مراحيل

*الدائـــــــرة الثالثة(بئر سبع)
12-رمضان سرحان
13-محمد صالح
14-سلامة الرقيعـــــي
15-علي رضوان
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
مرســـى مطـــــــــروح
—————————————————
1-أحمد عبدالله عيسى/الدائرة الأولى
2-عبدربه عمر/الدائرة الاولى
3-عبدالله عبداللطيف/الدائرة الاولى
4-جمال الشورى/الدائرة الأولى

5-صالح سلطان/الدائرة الثانية
6-شريف الحلو/الدائرة الثانية
7-رزق جالي/الدائرة الثانية
8-أحمد رسلان/الدائرة الثانية

9-د.سليمه/قبيلة الشريصات
10-ناجية زايد غنيوة/قبيلة العشيبات
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
الإسماعيليــــــــــــــة
—————————————————
1-م.محمد عثمان/الدائرة الأولى
2-علي الأسود/الدائرة الأولى

3-د.محمد عوض/الدائرة الثانية
4-محمد وهدان/الدائرة الثانية
5-عطية خشانة/الدائرة الثانية
6-محمد غنام/الدائرة الثانية
7- صلاح عبدالعزيز/الدائرة الثانية

8-أحمد الزغبي(رئيس جامعة قناة السويس)/الدائرة الثالثة
9-عادل عبدالغني/الدائرة الثالثة
10-علي خالد/الدائرة الثالثة
11-أحمد منسي/الدائرة الثالثة

12-د.سلوى فراج
13-سمية صفوت
14-أحمد أبوزيد
15-محمد رحيل
16-سعيد شعيب
17-سعد عيد(رئيس محلي الإسماعيلية السابق)
18-حافظ فكري(رئيس مركز و مدينة الاسماعيلية)
——————————————–
لو فى اى اسم غلط ياريت يتم التنويه عليه عشان نصححه
——————————————————-

——————————————————-
قائمه بأسماء نواب الحزب الوطنى لعدم انتخابهم
—————————————————
حتى لا يضيع دماء الشهداء ونحصد ثمار الثورة
—————————————————
السويــــــــــــــــس ( المدينة الباسلة )
—————————————————
1-بيومي محمد البرقي/دائرة السويس
2-أبوفا بشير/دائرة السويس
3-عبدالناصر مصطفى/دائرة السويس

4-جلال مازن/الاربعين
5-شرف الدين محمد/الأربعين
6-فوزية عبدالله
7- زينب عبدالهادي
————————————————-